Blogger

Blogger

Jak szybko stworzyć efektownego bloga

Zalety

  • Szybka i nieskomplikowana konfiguracja
  • Duża ilość funkcji
  • Prostota obsugi

Wady

  • Ograniczona personalizacja

Doskonały
9

Blogger to darmowy serwis blogowy, jeden z najpopularniejszych na świecie. Umiejętnie łączy on duże możliwości z łatwością obsług i przejrzystością.

Blogger jest bardzo przyjemny w obsłudze. Wszystkie opcje są bardzo dobrze opisane i łatwo dostępne. Nawet początkujący użytkownik nie powinien mieć problemów z obsługą serwisu. Blogger pozwala na stworzenie bloga od podstaw, dosłownie w pięć minut. Wystarczy wybrać nazwę, szablon i zacząć publikować posty.

W przypadku Bloggera, prostota obsługi idzie w parze z bogactwem funkcji. Mamy możliwość wstawiania do bloga spersonalizowanych widżetów, edycji szaty graficznej, a także powiązania z usługami Google Analytics oraz Google Adsense. Możemy także umieścić bloga we własnej domenie. Nie zapomniano również o możliwości zmiany wielu ustawień bloga. Niestety funkcjonalności Bloggera nie można rozszerzać za pomocą wtyczek, co w pewnym stopniu ogranicza autora.

Blog w serwisie Blogger jest hostowany na serwerach należących do Google. Gigant Internetu otrzymuje prawie nieograniczony dostęp do naszych danych publikowanych w serwisie. Z drugiej strony, blogi Bloggera zawsze znajdują się na czele wyników wyszukiwania.

Blogger jest prosty w obsłudze i szybki w konfiguracji. Idealnie nadaje się dla osób, chcących posiadać własnego bloga, ale nie posiadających wystarczającej wiedzy do konfiguracji Wordpress.

Najczęściej pobierane Blog na Web-apps

Więcej
Blogger

Wypróbuj

Blogger

Opinie użytkowników o Blogger